Közösség

VÉV Közösség

Hittel, szívvel, tettekkel védjük épített örökségeinket, mert Siklós a mi otthonunk.

EgyesületünkVárunkért és Városunkért

Néhány szóban egyesületünkről

Közösségünket cselekvő és tevékeny, a városukat és várunkat szerető siklósi emberek alkotják és működtetik. Hisszük, hogy Siklós gondolkodó és alkotó emberek otthona, a magyar társadalom fontos alkotó része.

Nincs annál kézenfekvőbb, szebb megoldás, mint amikor egy város belülről építkezik, mi, közösen, ebben az építkezésben vagyunk partnerek, tégláról téglára haladva, várunkért és városunkért.

összetartunk, összetartozunkmegalkuvás nélkül siklósért

KépgalériánkEgyesületünk képekben

Néhány kép egyesületünk mindennapjairól

ElérhetőségeinkésMunkatársaink

Amennyiben kérdése lenne egyesületünk felé, kérjük keressen minket elérhetőségeink valamelyikén, vagy írjon nekünk üzenetet a Kapcsolat menüpont alatt elérhető űrlapunkon keresztül.